Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Krowodrza)
    (30-084)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Kraków (Kraków-Krowodrza)

, Biuro Tłumaczeń Language Link

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Zakres podstawowych obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- opieka nad obecnymi klientami i rozwój współpracy z nimi
- przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
- opracowywanie i realizacja działań marketingowych
- udział w przygotowywaniu i aktualizacji materiałów marketingowych
- monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- biegła znajomość programów pakietu Office i praktyczna umiejętność pracy z Internetem
- wysoka kultura osobista i miła aparycja
- dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność, samodzielność, asertywność, komunikatywność i chęć budowania trwałych relacji z klientami

Oferujemy

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stałe godziny pracy
- niezbędne narzędzia do pracy
- pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@twojebiurotlumaczen.com. Prosimy o wpisywanie w tytule maila: „Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i marketingu”.

Prosimy o umieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie i zgłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.