Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku KELNER/KELNERKA BARMAN/BARMANKA

Olsztyn

, Agencja Doradztwa Personalnego JOBfinder

KELNER/KELNERKA BARMAN/BARMANKA
Olsztyn

Opis stanowiska

Dla naszego klienta -wysokiej klasy obiekt hotelowy poszukujemy otwartej, komunikatywnej i dynamicznej osoby na stanowisko Kelner/ka, Barman/ka.
Praca w okolicach Olsztyna.

Wymagania

• Udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wykształcenia minimum średniego
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Doskonałych umiejętności interpersonalnych
• Dbałości o swój wygląd
• Samodzielności, odpowiedzialności, zaangażowania i motywacji

Oferujemy

• Pracę w gronie profesjonalistów, w prestiżowej organizacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia do pracy

Możliwość pracy w dowolnym wymiarze godzin (np. tylko w weekendy).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.