Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Student lub emeryt do pracy w biurze

Olsztyn

, WORKON

Student lub emeryt do pracy w biurze
Olsztyn

Opis stanowiska

Agencja pracy WORKON (nr rej.10349) specjalizująca się w pracy za granicą poszukuje

PRACOWNIKA BIUROWEGO

Obowiązki:
pozyskiwanie nowych kooperantów
rekrutacja pracowników

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
status studenta lub emeryta / rencisty

Oferujemy

pracę od poniedziałku do piątku w godz. 10-16
umowę zlecenie (możliwość późniejszego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin)
pracę w małym przytulnym biurze w centrum Olsztyna
wynagrodzenie 7,00 zł netto / godz. + premia

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy:
info@infoworkon.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."