Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH

Olsztyn

, Partner Serwis Sp. z o.o.

KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH
Olsztyn

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i obecnie do swojego oddziału w OLSZTYNIE poszukuje osób na stanowisko:

OBOWIĄZKI:
ě Prace konserwacyjne i usuwanie awarii urządzeń dźwignicowych

Wymagania

ě Wykształcenie minimum średnie techniczne
ě MINIMUM 2–LETNIE DOŚWIADCZENIE PRZY KONSERWACJI URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH
ě Posiadanie uprawnień do konserwacji urządzeń dźwignicowych
ě Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach

Oferujemy

ě Stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
ě Zatrudnienie na umowę o pracę
ě Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
i zabezpieczenie socjalne
ě Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
ě Przyjazną atmosferę pracy

KONTAKT:
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem„KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH – OLSZTYN” poprzez portal.

Aplikacje przyjmujemy do wyczerpania oferty.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.