Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Inżynier Konstruktor Systemów Wentylacji

Gliwice

, Talent Partners

Inżynier Konstruktor Systemów Wentylacji
Gliwice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży wentylacji przemysłowej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osób na stanowisko:
Nr ref. IKW/83/15
Miejsce pracy: Gliwice
Najważniejsze obowiązki:
• projektowanie instalacji wentylacji przemysłowej,
• nadzór nad realizacją projektów,
• praca z dokumentacją techniczną.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska: wentylacja, ciepłownictwo ogrzewnictwo, klimatyzacja,
• doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacji przemysłowej,
• bardzo dobra znajomość programów: AutoCAD, pakiet MS Office,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność pracy zespołowej,
• nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
• dokładność, sumienność,
• prawo jazdy kat. B,
• uprawnienia projektowe w zakresie instalacji będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego – dostęp do szkoleń,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym poprzez portal.