Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. finansowych z językiem hiszpańskim

Kraków

, Capgemini Polska Sp. z o.o.

Młodszy specjalista ds. finansowych z językiem hiszpańskim
Kraków

Opis stanowiska

• Zarządzanie portfolio Klientów oraz ich zapytaniami
• Przygotowywanie i wysyłanie przypomnień o płatnościach do Klientów
• Utrzymywanie kontaktu z Klientami przez telefon i e-mail.
• Procesowanie płatności elektronicznych
• Analiza bilansów, planów płatności oraz zapytań klientów
• Raportowanie danych finansowych

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (min. B2)
• Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
• Dobry poziom zdolności analitycznych
• Umiejętności efektywnej współpracy z klientem oraz pracy w zespole
• Zdolności komunikacyjne na wysokim poziomie
• Dobra organizacja i zdyscyplinowane podejście do pracy
• Znajomość programów pakietu Ms Office (w szczególności Ms Excel)

Oferujemy

• Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów - około 100 światowych marek obsługiwanych przez 6000 profesjonalistów w 30 językach
• Jasno określona ścieżka kariery (ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa - ponad 20 000 szkoleń online oraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie, dofinansowanie do nauki języków obcych.
• Od ekspertów Capgemini nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie. Ponad 900 certyfikowanych ekspertów z zakresu m.in. PMP, SAP, ACCA
• Będziesz pracować w inspirującej atmosferze. Razem pracujemy i razem świętujemy – Projekt Teatr Capgemini, wolontariat pracowniczy, wydarzenia integracyjne, wspólne granie w kosza, siatkę – każdy znajdzie coś dla siebie!
• Poza wynagrodzeniem otrzymasz pakiet dodatków pozapłacowych (opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie), możliwość elastycznej formy zatrudnienia (FLEXI Program). Możesz polecać znajomych w Programie Referencyjnym i zgarniać nagrody!
• Nasze biura mają dogodną lokalizację z certyfikatem „Przyjazny rowerom”!
• Jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych technologii wspierających pracę osób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini.