Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Włóki
    (09-454)

Praca na stanowisku Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Włóki

, Zakład Budowlany Kierszko Przemek

Monter Instalacji Fotowoltaicznych
Włóki

Opis stanowiska

Poszukuję doświadczonych monterów instalacji fotowoltaicznych .

Wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia w konstrukcjach fotowoltaicznych na dachu

Zdolności manualne

Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami typu wiertarka, wkrętarka

Sumienność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

Możliwość stabilnego zatrudnienia na terenie całej Europy (przede wszystkim Niemcy)

Możliwość rozwoju zawodowego (założenie własnej działalności etc.)

Atrakcyjne zarobki do ustalenia w zależności od doświadczenia kandydata oraz stanowiska

Bezpłatne noclegi oraz dojazdy na miejsce zlecenia

Zjazdy do Polski co 3 lub 4 tygodnie