Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Pracownik Transportu Wewnętrznego

Opole

, OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Pracownik Transportu Wewnętrznego
Opole

Opis stanowiska

- załadunek i rozładunek samochodów z dostawami
- transport surowców i opakowań
- prace porządkowe na wydziale
- foliowanie palet
- udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny)
- doświadczenie w pracy w magazynie
- uprawnienia na wciągarki, na obsługę dźwigów towarowych, prawo jazdy kat C i kat T (mile widziane)
- komunikatywność, samodyscyplina, zorganizowanie
- aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej firmie
- rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
- atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie
- praca od zaraz