Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Logistyki Magazynowania i Wysyłek

Gliwice

, Smart-HR

Specjalista ds. Logistyki Magazynowania i Wysyłek
Gliwice

Opis stanowiska

* Przyjęcie na magazyn produktów gotowych z produkcji, przyjęcie zwrotów towarów od klientów, kontrola stanów magazynowych produktów gotowych, przyjęcie dostaw materiałów niezbędnych do utrzymania ruchu magazynowego,
* Opracowanie systemu kompletacji produktów bieżących i wg potrzeb klienta w uzgodnieniu z handlowcami,
* Zarządzanie podległym zespołem: delegowanie zadań kompletacji, szkolenie pracowników na stanowiskach podwładnych, przeprowadzanie rekrutacji na stanowiska pakowaczy,
* Odpowiednie wykorzystanie przestrzeni magazynowej, ułożenie towarów na przestrzeni magazynowej,
* Nadzorowanie i wysyłka towarów,
* Przeprowadzanie inwentaryzacji,
* Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
* Zakupy materiałów do utrzymania ruchu pracy magazynu.

Wymagania

* Doświadczenia w magazynie logistycznym, zarzadzania zespołem magazynierów i gospodarką magazynową,
* Odpowiedzialności i zaangażowania w pracę,
* Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych i interpersonalnych,
* Mile widziane wykształcenie z zakresu logistyki (nie jest to wymóg konieczny),
* Miejsce zamieszkania Gliwice lub okolice.

Oferujemy

* Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
* Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia,
* Przyjazną atmosferę pracy i możliwości rozwoju.