Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Referent ds. księgowości

Sopot

, NDI sp. z o. o.

Referent ds. księgowości
Sopot

Opis stanowiska

Wsparcie działu w rozliczaniu delegacji służbowych
Wystawianie faktur sprzedaży
Monitorowanie terminowości zobowiązań grupy NDI (w tym przygotowywanie przelewów)
Sporządzanie zestawień na potrzeby grupy NDI i upoważnionych instytucji

Wymagania

Mile widziany student lub absolwent kierunków ekonomicznych
Mile widziane odbyte praktyki w dziale księgowości
Umiejętność obsługi programu Symfonia – mile widziane
Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
Zaangażowanie w realizowane zadania
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów