Branża

  • Własny biznes / Franczyza

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Asystent ds. windykacji

Sopot

, BOW INFOS Sp. z o.o.

Asystent ds. windykacji
Sopot

Opis stanowiska

- telefoniczna obsługa klienta,

- monitoring płatności,

- wykonywanie oraz przyjmowanie połączeń telefonicznych,

- obsługa korespondencji e-mail.

Wymagania

- potrafisz pracować zespołowo,

- masz dobrą dykcję,

- chcesz zdobyć doświadczenie w pracy związanej z finansami i obsługą klienta,

- chcesz osiągnąć sukces zawodowy,

- jesteś osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną

Oferujemy

- stacjonarną pracę biurową,

- pełen etat (możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu),

- stałe godziny pracy,

- elastyczny grafik w przypadku osób uczących się,

- wolną niedzielę,

- zapraszamy do współpracy studentów,

- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,

- nie przejmuj się, że nie masz doświadczenia,

- szkolimy od podstaw,

- dajemy realną możliwość awansu w strukturach firmy,

- zapewniamy wsparcie, szkolenia i pomoc,

- wspólnie tworzymy profesjonalny i zgrany zespół,

- pracujemy w miłej atmosferze.