Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Inżynier Sprzedaży – Automatyka

Gdańsk

, Actio HR

Inżynier Sprzedaży – Automatyka
Gdańsk

Opis stanowiska

- prezentacja oferty firmy,
- nawiązywanie kontaktów oraz pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski i UE,
- utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
- badanie rynku w celu właściwego rozwoju usług firmy,
- realizacja działań sprzedażowych oraz marketingowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne kierunkowe (automatyka, elektrotechnika, budowa maszyn)
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość technik sprzedaży,
- wysoko rozwinięta asertywność oraz biegła znajomość negocjacji,
- kreatywność pozwalająca osiągnąć wysokie wyniki sprzedażowe,
- znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole profesjonalistów,