Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Zakupów

Warszawa

, Winckler Personal

Specjalista ds. Zakupów
Warszawa

Opis stanowiska

 Bieżąca analiza dostawców, cen materiałów i usług (na terenie Polski i za granicą);
 Przygotowywanie i realizowanie zapytań ofertowych, umów projektowych i ramowych;
 Negocjacje handlowe z dostawcami towarów i usług;
 Tworzenie zamówień w SAP;
 Monitorowanie dostaw, weryfikacja WZ;
 Współpraca z innymi działami w sferze realizacji celów biznesowych;
 Przygotowywanie analiz i raportów;
 Zarządzanie flotą samochodową.

Wymagania

 Dobrej znajomości języka angielskiego;
 Wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego;
 Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie branży budowlanej;
 Dobrej znajomości rynku dostawców branży materiałów budowlanych;
 Znajomości procesów i procedur zakupowych, umiejętności negocjacyjnych;
 Obsługi programów Excel, Word, PowerPoint, Outlook;
 Umiejętności pracy pod presją czasu, dokładności, komunikatywności.

Oferujemy

 Praca w międzynarodowym środowisku;
 Stałe godziny pracy;
 Konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie;
 Pakiet benefitów (Multisport, pakiet medyczny)