Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Tłumacz j. angielski, j. niemiecki

Warszawa

, Netkadra

Tłumacz j. angielski, j. niemiecki
Warszawa

Opis stanowiska

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna.

– bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
– korekta językowa gotowych tekstów,

Wymagania

– biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
– doskonała znajomość języka polskiego
– obsługa komputera (MS Office)
– wykształcenie wyższe
– gotowość do pracy zdalnej
– doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane

Oferujemy

– stabilne warunki zatrudnienia
– umowa o pracę
– możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb