Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Opiekun techniczny floty

Gdynia

, LEW Transport Sp. Z o.o., Sp. K

Opiekun techniczny floty
Gdynia

Opis stanowiska

- kompleksowa obsługa techniczna floty (ciągniki siodłowe, naczepy plandekowe, samochody osobowe)
- optymalizacja kosztów obsługi floty
- prowadzenie rozliczeń w obszarze kosztów związanych z naprawami, wymianą floty, a także paliwem i materiałami eksploatacyjnymi
- kontrola stanów magazynowych
- przyjmowanie zgłoszeń awarii od kierowców
- weryfikacja usterek
- prowadzenie drobnych napraw oraz kosmetyki pojazdów
- organizacja napraw powypadkowych, pokolizyjnych, prowadzenie rejestru napraw i szkód.
- organizacja przeglądów technicznych i badań pojazdów
- organizowanie i kontrola akcji serwisowych oraz współpraca z serwisami
- przygotowywanie do wyjazdów i wydawanie pojazdów kierowcom
- weryfikacja stanu technicznego pojazdów
- nadzór nad ważnością dokumentów
- praca w biurze oraz na firmowych parkingu

Wymagania

- samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
- mile widziana doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kategorii B
- mile widziane prawo jazdy kat. C+E
- wykształcenie min. średnie, preferowane średnie techniczne
- przynajmniej podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy ciągników i naczep
- zdolności manualne
- komunikatywność
- dyscyplina i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- elastyczny grafik
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie