Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obrotu Nieruchomościami

Gdańsk

, Bocian Nieruchomości

Specjalista ds. Obrotu Nieruchomościami
Gdańsk

Opis stanowiska

Szukasz pracy? Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny- zapraszamy do nas, bo my szukamy właśnie Ciebie!

Naszą firmę tworzą osoby z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy zgraną, świetnie współpracującą ekipą, dzięki czemu firma rozwija się na tyle dynamicznie, że poszukujemy kolejnego pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Obrotu Nieruchomościami.

Nie oczekujemy doświadczenia, chociaż niewątpliwe jest ono dużym atutem. Jeśli go nie posiadasz- chętnie przeszkolimy Cię i nauczymy wszystkiego, co niezbędne.

Obowiązki na stanowisku Specjalisty ds. Obrotu Nieruchomościami:

- dbałość o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy
- budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami firmy
- negocjowanie warunków transakcyjnych
- opieka nad przebiegiem procesu transakcji

Wymagania

- wykształcenia wyższego lub studiów w trakcie
- prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu
- wysokiej kultury osobistej
- chęci do nauki i uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
- umiejętności pracy w grupie
- komunikatywności
- uczciwości
- przebojowość i uśmiech mile widziane :)

Oferujemy

- stabilną pracę w oparciu o umowę
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 8h
- stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny
- służbowy telefon i komputer
- zwrot kosztów za paliwo
- pracę w zgranym, przyjaznym zespole :)