Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Reda
    (84-240)

Praca na stanowisku Lektor języka angielskiego

Reda

, Łukasz Stocki - Szkoła językowa Move

Lektor języka angielskiego
Reda

Opis stanowiska

organizacja i prowadzenie zajęć lekcyjnych,
prowadzenie dziennika zajęć,
obsługa klienta.

Wymagania

status studenta.
bardzo dobre umiejętności językowe,
zaangażowanie i dobre zdolności organizacyjne,
odpowiedzialności i umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji,
umiejętności współpracy z ludźmi.

Oferujemy

bardzo dobre wynagrodzenie, elastyczny tryb pracy, doświadczenie a także poznanie metod pracy nauczyciela języka obcego.

Szkoła językowa Move poszukuje lektorów języka angielskiego. Praca na terenie Redy, Rumi i całego Trójmiasta.