Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Zakopane
    (34-500)

Praca na stanowisku Sprzedawca w Salonie Plus

Zakopane

, Komtel Sp. z o.o.

Sprzedawca w Salonie Plus
Zakopane

Opis stanowiska

Opis oferty pracy:
Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SALONIE PLUS

Miejsce pracy: Zakopane

Wymiar 1 etat

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalną i kompetentną obsługę klienta w salonie sprzedaży, realizację celów sprzedażowych oraz reprezentację firmy na danym terenie.

Wymagania

OCZEKUJEMY:

zainteresowania handlem i obsługą klienta
komunikatywności, zdolności interpersonalnych (kontakt z klientem)
umiejętności pracy w zespole
sumienności, rzetelności, dobrej organizacji pracy
umiejętności pracy z komputerem (Internet, MS Office)
znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjny system wynagradzania
bogaty system szkoleń
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
możliwość rozwoju osobistego i awansu
pracę w miłej atmosferze
dodatkowe ubezpieczenie grupowe dla pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i listu motywacyjnego) przez formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o załączenie oświadczenia następującej treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych zgłoszeń nie zwracamy, a skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.