Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Oleśno
    (82-335)

Praca na stanowisku Specjalista ds. utrzymania ruchu – narzędziowiec

Oleśno

, HRr

Specjalista ds. utrzymania ruchu – narzędziowiec
Oleśno

Opis stanowiska

Obsługa narzędzi do produkcji (branża sanitarna)
Prewencyjne utrzymanie narzędzi i oprzyrządowania – wg rysunków technicznych
Obsługa maszyn produkcyjnych, m.in. tokarki, frezarki CNC, EDM (elektrodrążarka wgłębna),
Udział w optymalizacji zapasów narzędzi produkcyjnych
Współpraca z działem produkcji oraz innymi pracownikami
Utrzymanie ruchu na produkcji

Wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość materiałów: stal, miedź, mosiądz
Znajomość narzędzi w dziedzinach:

Odlewanie: podstawy technologii odlewnia,

Obróbka: technologia wiertła, narzędzia zaciskowe w produkcji seryjnej,

Szlifiernio-polernia: chwytaki, palety

Znajomość różnych technik obróbczych
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu mechaniki
Znajomość oprogramowania: NX CAD, AutoCad, MasterCam, GibbsCAM

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość skorzystania z karnetu na basen, siłownię, aerobik, masaże, rehabilitację
Dofinansowanie do urlopu
Możliwość podnoszenia kwalifikacji – szkolenia i inne formy kształcenia