Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Straszyn
    (83-010)

Praca na stanowisku Brygadzista działu elektrycznego

Straszyn

, Galeon Sp. z o.o. Sp. k.

Brygadzista działu elektrycznego
Straszyn

Opis stanowiska

planowanie i organizacja pracy podległej brygady,
nadzór nad terminową realizacją zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem prac,
zapewnienie wysokiej jakości wykonania zadań powierzonych brygadzie,
rozwiązywanie problemów mogących pojawić się w trakcie wykonywania prac

Wymagania

wykształcenie zawodowe kierunkowe,
doświadczenia na podobnym stanowisku,
umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz organizacji pracy własnej i podległych pracowników,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy

zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
możliwość dalszego rozwoju wśród fachowców z branży jachtowej