Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Kierownik Regionalny ds. Kluczowych Klientów

Zielona Góra

, SMART-HR

Kierownik Regionalny ds. Kluczowych Klientów

Opis stanowiska

Zarządzanie sprzedażą na podległym terenie, definiowanie i realizację planów sprzedażowych,
Nawiązywanie współpracy z Klientami ze wskazanego terenu działania, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów farmaceutycznych (suplementami diety, lekami OTC lub wyrobami medycznymi), obsługa posprzedażowa i profesjonalne doradztwo,
Rozwijanie podległego zespołu (motywowanie oraz szkolenie i mentorowanie pracowników),
Ścisłą współpracę z Zarządem firmy oraz innymi działami.

Wymagania

Wykształcenia wyższego,
Doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży farmaceutycznej lub pokrewnej,
Znajomości aptecznego rynku lokalnego lub ogólnopolskiego (hurtownie, sieci),
Umiejętności pracy z suplementami diety, lekami lub wyrobami medycznymi,
Posiadanie osiągnięć handlowych bądź promocyjnych,
Czynnego prawa jazdy kat. B,
Gotowości do odbywania podróży służbowych (na terenie wskazanego terenu działania),
Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej (praca w systemie home office).

Oferujemy

Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w prężnie działającej firmie,
Szkolenie produktowe i rozwojowe,
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję ze sprzedaży,
Dodatkowe motywatory płacowe,
Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).