Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wilamowice
    (09-100)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. KADROWYCH

Wilamowice

, FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

SPECJALISTA DS. KADROWYCH
Wilamowice

Opis stanowiska

- rekrutację pracowników,
- wprowadzanie danych kadrowych oraz rejestrowanie szkoleń,
- rejestrowanie zatrudnień, zwolnień, absencji i zmian kadrowych,
- przygotowywanie dokumentów potrzebnych do zatrudnienia,
- przygotowanie danych płacowych,
- organizacja i rozliczanie ZFŚS

Wymagania

- znajomości pakietu Office,
- zdolności analitycznego myślenia,
- komunikatywności,
- dokładności oraz zorganizowania w pracy,
Podstawowa znajomość kodeksu pracy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz przyjaznym otoczeniu w rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym. Praca w godzinach: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.