Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Księgowa / Księgowy (KPiR)

Katowice

, Smart-HR

Księgowa / Księgowy (KPiR)
Katowice

Opis stanowiska

* Obsługę klientów w zakresie prowadzenia Książek Przychodów i Rozchodów,
* Weryfikacja dokumentów oraz księgowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami,
* Sporządzanie odpowiednich deklaracji PIT i VAT,
* Pomoc w optymalizacji podatkowej prowadzonych firm,
* Realizację dodatkowych zadań związanych z obszarem Księgowym.

Wymagania

* Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na KPIR, Ryczałcie – optymalnie w biurze rachunkowym,
* Praktyczna umiejętność tworzenia deklaracji PIT i VAT,
* Dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych,
* Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość),
* Znajomość MS Office oraz mile widziana znajomość programu Płatnik,
* Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
* Dokładność, systematyczność i zaangażowanie.

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
* Profesjonalne szkolenia merytoryczne wraz z 4-stopniowym programem certyfikacji,
* Jasno określone warunki awansu,
* Dynamiczny rozwój dzięki szerokiemu spectrum przypadków księgowych (obsługa firmy ze wszystkich sektorów gospodarki),
* Nowoczesne rozwiązania systemowe (np. praca na dokumentacji elektronicznej),
* Partnerską kulturę firmy,
* Niepowtarzalną atmosferę wśród młodych, ambitnych i otwartych ludzi,
* Pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, platforma językowa.