Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku Specjalista Techniczno-Handlowy – branża elektroniczna

Zabrze

, Smart-HR

Specjalista Techniczno-Handlowy – branża elektroniczna
Zabrze

Opis stanowiska

* Nawiązywanie współpracy i pozyskiwanie Klientów z terenu całej Polski, budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
* Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów inteligentnej komunikacji elektronicznej wykorzystywanych np. w transporcie, obiektach sportowych oraz innych miejscach wykorzystujących nowoczesne nośniki multimedialne,
* Obsługa posprzedażowa i profesjonalne doradztwo.

Wymagania

* Doświadczenia w sprzedaży skierowanej do klientów biznesowych lub instytucjonalnych,
* Łatwości nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,
* Czynnego prawa jazdy kat. B,
* Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację, co będzie bardzo dużym atutem,
* Poczucia humoru i dystansu oraz pozytywnego nastawienia do życia.

Oferujemy

* Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
* Realne możliwości rozwoju zawodowego docelowo na stanowisko Product Managera,
* Przyjazne środowisko pracy,
* Atrakcyjne warunki zatrudnienia oparte na stabilnym miesięcznym wynagrodzeniu oraz premii od wypracowanego obrotu,
* Miłą atmosferę w zgranym, ceniącym poczucie humoru zespole.