Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Kelner/ka w Pijalni Czekolady E.Wedel

Białystok

, Kelner/ka w Pijalni Czekolady E.Wedel

Kelner/ka w Pijalni Czekolady E.Wedel
Białystok

Opis stanowiska

Pijalnia Czekolady E.Wedel w Białymstoku zatrudni Studentki i Studentów zaocznych na stanowisko Kelnerki/Kelnera

Wymagania

Chcesz dołączyć do zgranego zespołu w jednym z najbardziej prestiżowych lokali w centrum Białegostoku? Lubisz pracować z ludźmi?

Jeśli dodatkowo:
• jesteś gotowa/y na pracę wg standardów obowiązujących w sieci Pijalni Czekolady E.Wedel
• jesteś otwarta/y, masz pozytywne nastawienie do ludzi i dużo się uśmiechasz
• umiesz dbać o porządek i czystość w miejscu pracy
• masz aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem przez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem: Kelnerka/Kelner Białystok