Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Obsługa Klienta - Poczta Polska S.A.

Gdańsk

, Poczta Polska S.A.

Obsługa Klienta - Poczta Polska S.A.
Gdańsk

Opis stanowiska

Pracownik Obsługi Klienta,

wymiar etatu: 1,0

lokalizacja: Gdańsk, ul. Długa 23/28 (urząd całodobowy czynny 7 dni w tygodniu, praca 3-zmianowa głównie od poniedziałku do piątku, 1 niedziela i 2 soboty pracujące w miesiącu, 2-6 zmian w porze nocnej na miesiąc)

rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony w ramach długotrwałego zastępstwa

Do zadań pracownika będzie należeć:

- profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,
- aktywna sprzedaż usług i towarów handlowych,
- udzielanie informacji o świadczonych usługach.

Wymagania

- minimum wykształcenia średniego,
- doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta (mile widziane również w sprzedaży),
- umiejętności obsługi komputera, w tym podstawowej znajomości pakietu MS Office,
- komunikatywności, dobrej organizacji pracy własnej,
- dyspozycyjności (system 3-zmianowy, zmiany również w porze nocnej).

Oferujemy

- umowę o pracę i gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia,
- premie uzależnione od jakości pracy i zaangażowania,
- prowizje od sprzedaży produktów finansowych,
- trzynaste wynagrodzenie, dodatek stażowy,
- miłą atmosferę w zespole,
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m. in. dofinansowanie do:
*sportu (w tym do karnetów na siłownię, basen, biletów na imprezy sportowe),
*kultury (w tym do biletów do kina, teatru, na koncerty),
*wypoczynku urlopowego pracowników,
*wypoczynku wakacyjnego dzieci dwa razy w roku (kolonie, zimowiska),
*paczki dla dzieci,
- przyuczenie na stanowisku pracy i okres adaptacji w trakcie pierwszych trzech miesięcy pracy,
- możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach,
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- rozwój zawodowy podczas przebiegu kariery zawodowej (możliwość uzupełnienia wykształcenia).