Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. funduszy unijnych

Gdynia

, Euro Lider Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. funduszy unijnych
Gdynia

Opis stanowiska

wyszukiwanie informacji o możliwościach aplikowania o środki unijne i aktualnych terminach naboru wniosków,
analiza potrzeb klientów, doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań z zakresu funduszy unijnych i innych programów pomocowych,
kompleksowe przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnych,
wsparcie w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków UE,
kontakt z jednostkami wdrażającymi projekty unijne.

Wymagania

wykształcenie wyższe,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Word oraz Excel,
umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
samodzielność i dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

znajomość specyfiki projektów współfinansowanych ze środków europejskich,
doświadczenie w przygotowywaniu studiów wykonalności i biznesplanów.
doświadczenie w przygotowywaniu analiz finansowych i społeczno-ekonomicznych.
znajomość Prawa Zamówień Publicznych, zasad dokonywania wydatków w ramach projektów dofinansowanych z UE.
znajomość zasad rachunkowości.
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

umowę o pracę.
współpracę ze specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych.
pracę w uśmiechniętej, zgranej drużynie.
„miękkie lądowanie” w zespole, pomocną dłoń na starcie.
szkolenia, dzięki którym nie zostaniesz w tyle.
na miejscu czeka na Ciebie komputer, a klientów odwiedzamy samochodem służbowym.
nie stracisz majątku będąc w pracy – omija nas strefa płatnego parkowania.