Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łubna
    (05-532)

Praca na stanowisku Operator maszyny produkcyjnej

Łubna

, Partner Temps

Operator maszyny produkcyjnej
Łubna

Opis stanowiska

- obsługa maszyny produkcyjnej,
- nadzór nad maszyną podczas produkcji,
- drobne naprawy,
- dostarczanie komponentów produkcyjnych,
- pełne przygotowanie produktu gotowego,
- współpraca z osobą pakującą.

Wymagania

- doświadczenia w pracy na produkcji przy maszynach,
- mile widziane wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne/mechaniczne),
- zdolności manualnych,
- odpowiedzialności i zaangażowania w pracę,

Oferujemy

- długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w systemie 12 godzinnym (4 dni pracujące i 4 dni wolne) 6-18 i 18-6