Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Java Developer (aplikacje webowe)

Poznań

, Teamquest

Java Developer (aplikacje webowe)
Poznań

Opis stanowiska

* Rozwój istniejącego projektu webowego, implementacja nowych rozwiązań

Wymagania

* 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Java Developera
* Projektowanie i tworzenie aplikacji JAVA w środowisku webowym
* Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań technicznych
* Chęć rozwoju zawodowego i doskonalenie własnych umiejętności
* Otwartość i komunikatywność
* Swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Znajomość technologii: Spring, MongoDB, AngularJS (mile widziane, ale nie wymagane)

Oferujemy

* Szybki i sprawny proces rekrutacyjny, 1 spotkanie w biurze, 1 Skype lub w biurze z Project Managerem, szybkie decyzje
* Atrakcyjne wynagrodzenie, na podstawie umowy o pracę lub B2B, dopasowane do oczekiwań i kwalifikacji kandydata
* Odpowiedzialne, różnorodne i ciekawe zadania realizowane w nowoczesnych technologiach przy dynamicznie rozwijającym się projekcie
* Praca w firmie z potencjałem rozwojowym
* Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, międzynarodowym zespole