Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji materiałów biurowych

Szczecin

, Antidotum Agencja Zatrudnienia

Pracownik produkcji materiałów biurowych
Szczecin

Opis stanowiska

- montaż artykułów biurowych (segregatory, teczki, skoroszyty, notatniki, identyfikatory itp.

Wymagania

- sprawność manualna,
- dokładność,
- energiczność,
- pełnoletność.

Oferujemy

- możliwość stałego lub sezonowego zatrudnienia (mile widziani uczniowie i studenci),
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością późniejszego stałego zatrudnienia przez naszego kontrahenta,
- premię absencyjną oraz premię za osiąganie wyznaczonych wyników w pracy,
- pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00),
- możliwość pracy w godzinach 8:00 - 16:00 (dojazd we własnym zakresie)
- przyuczenie do pracy,
- zapewniony dojazd i powrót z centrum Szczecina darmowym autobusem pracowniczym.