Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Warszawa

, HUMAN RES SP. Z O.O.

Przedstawiciel handlowy
Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi.

Wymagania

Łatwo nawiązującą kontakty, umiejącą budować dobre i trwałe relacje;
Ambitną, mocno nastawioną na osiąganie celów;
Dobrze zorganizowaną, umiejącą pracować samodzielnie;
Posiadającą doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w tym w aktywnym pozyskiwaniu klientów;
Posiadającą wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studia zaoczne);
Z czynnym prawem jazdy kat. B.

Oferujemy

Motywujące wynagrodzenie składające się z części stałej oraz atrakcyjnej prowizji;
Przyjazną atmosferę w pracy, wpływ na rozwój firmy;
Wsparcie zespołu sprzedażowego;
Rozbudowane szkolenie wprowadzające;
Niezbędne narzędzia pracy;
Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę