Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Jelenia Góra
    (16-100)

Praca na stanowisku Praca w salonie prasowym

Jelenia Góra

, InMedio

Praca w salonie prasowym

Opis stanowiska

Witam poszukuje osób do pracy w salonie prasowym InMedio na zabobrze.

Wymagania

Wymagam uczciwości, rzetelności i zaangażowania. Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Umowa zlecenie. 13zl brutto za godzinę. Premię konkursowe. Możliwość rozwoju zawodowego. Pracę w miłej atmosferze dla firmy i stabilnej pozycji na rynku. Możliwość zmiany warunków zatrudnienia wynikająca ze stażu współpracy. Wyzwania dla ambitnych lub stabilizacja dla lubiących spokojna pracę.