Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji

Opole

, Experum HR

Specjalista ds. Rekrutacji
Opole

Opis stanowiska

• współpraca z kadrą menadżerską w zakresie definiowania potrzeb rekrutacyjnych,
• samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w tym direct search, preselekcja aplikacji, rozmowy kwalifikacyjne, oferta, zatrudnienie,
• organizacja i udział w eventach i kampaniach reklamowych w celu pozyskiwania nowych kandydatów,
• koordynacja i rozwój procesu onboardingu,
• udział w projektach HR,
• rozwój istniejących procesów i procedur HR.

Wymagania

• wyższe wykształcenie (preferowane psychologia, socjologia, ZZL lub pokrewne),
• doświadczenie w rekrutacjach na stanowiska wykonawcze i specjalistyczne,
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie minimum B2,
• praktyczna wiedza w obszarze budowania pozytywnego wizerunku firmy,
• umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i zaangażowanie,
• bardzo wysoka umiejętność pracy w kilku projektach jednocześnie.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
• możliwości rozwoju w kontekście wysokiej samodzielności i odpowiedzialności,
• profesjonalne szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
• atrakcyjny system premiowy oraz pakiet socjalny.