Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Barista/Pracownik kawiarni

Kielce

, Galeria Cafe

Barista/Pracownik kawiarni
Kielce

Opis stanowiska

Obowiązki:
-Sprawna i profesjonalna obsługa klientów
-Przygotowywanie kaw, soków, napojów
-Wydawanie zamówień, przyjmowanie płatności
-Dbałość o odpowiednie przechowywanie produktów
-Wykładanie towaru i dbanie o wygląd i ekspozycję towaru
-Utrzymywanie miejsca pracy w idealnym porządku

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- POSIADANIA STATUSU UCZNIA/STUDENTA
- Uśmiechu, odpowiedzialności i zaangażowania
- Otwartości na ludzi i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- Dyspozycyjności
- Umiejętności pracy w zespole
- Mile widziane doświadczenie w gastronomii lub na stanowisku baristy

Oferujemy

Proszę aplikować przez portal.