Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży produktów naftowych

Warszawa

, Winckler Personal

Specjalista ds. sprzedaży produktów naftowych
Warszawa

Opis stanowiska

• Współpraca z zagranicznymi dostawcami produktów naftowych
• Prowadzenie rozmów handlowych z Kupcami produktów
• Przekazywanie informacji na temat ilości towaru podlegającego sprzedaży, jego cenach, jakości, itp.
• Utrzymywanie kontaktów z Klientami oraz pozyskiwanie nowych Kontrahentów
• Odpowiedzialność za pełen proces zakupu oraz sprzedaży produktów naftowych
• Współpraca z agencjami celnymi, przewoźnikami, bazami naftowymi, itp.
• Ewidencja przepływu towarów
• Monitorowanie płatności

Wymagania

• Bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego oraz angielskiego
• Doświadczenia zawodowego w handlu zagranicznym
• Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne)
• Dobrej znajomości MS Offlice, Windows
• Kreatywności, szybkiego przyswajania wiedzy

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Rozbudowany system premiowy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dodatkowe benefity