Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Copywriter języka angielskiego i niemieckiego

Warszawa

, Grupa artystyczna Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

Copywriter języka angielskiego i niemieckiego
Warszawa

Opis stanowiska

- współpraca przy tworzeniu reklam, ofert i materiałów promocyjnych
- poszukiwanie partnerów biznesowych, tworzenie baz i spotkania z kontrahentami
- korespondencja z klientami

Wymagania

- doskonałej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
- wysokiego poczucia obowiązku
- ukierunkowania na wynik i rozwój osobisty

Nie wymagamy doświadczenia, dlatego zapraszamy również studentów. Liczy się zapał do pracy :)

Oferujemy

Grupa artystyczna Galitsyna Art Group Sp. z o.o. to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku artystycznym. Naszą grupę założyła Tetiana Galitsyna, zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam Talent” i „Człowiek Roku 2014” w kategorii „Kultura i Sztuka”. Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych pokazów i wizualnych show na firmowe eventy, prestiżowe pokazy i jubileuszowe koncerty. Wystąpiliśmy już w 32 krajach, na ponad 3 tysiącach światowych scen oraz zwyciężyliśmy w 7 międzynarodowych konkursach artystycznych.
Z racji na prężny i dynamiczny rozwój naszego studia, poszukujemy osoby na stanowisko Copywriter.