Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Inżynier Automatyki – Irlandia

Poznań

, P2Recruitment

Inżynier Automatyki – Irlandia
Poznań

Opis stanowiska

P2 Recruitment jest agencją zatrudnienia, która działalność rozpoczęła w 2002 roku
w Wielkiej Brytanii, obecną w Polsce od 2008 roku i wpisaną do rejestru pod numerem 5248. Działamy na rynkach Polski i innych krajów Europy.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej, będącej leaderem na rynku międzynarodowym w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych materiałów budowlanych w związku z rozwojem poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Irlandia

MAIN ROLE:

• To be a part of the Technical Team with responsibility for the design and installation of robust and world class automation systems,
• Responsibility for the following project phases: Requirements documentation, detailed design generation, implementation, system integration, testing and on-site start up.
• To Design, write, implement, test and document PLC and HMI software.
• To Train operators and engineers on control systems

Wymagania

REQUIREMENTS:

• Master Degree in Automation/ Mechatronics/ Electrical Engineering or equivalent
• Very good knowledge of English
• 3-5 years experience working with PLCs such as Siemens and Allen Bradley
• Proven work experience in a heavily industrialised manufacturing environment
• Experience in designing and installation of automation systems
• Project management skills

Oferujemy

WE OFFER:

• Attractive salary dependent on experience
• Training & development initiatives
• Work in an international environment

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim przez portal z dopiskiem Inżynier Automatyki.

Prosimy również o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”