Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Księgowa / Księgowy z Językiem Angielskim

Gliwice

, Smart-hr

Księgowa / Księgowy z Językiem Angielskim
Gliwice

Opis stanowiska

* Wprowadzanie do systemu, dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych oraz przelewów banowych,
* Wykonywanie czynności zmierzających do zamknięcia miesiąca i roku,
* Uczestnictwo w przygotowaniu deklaracji CIT, VAT,
* Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
* Przygotowywanie sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych.

Wymagania

* Wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość, finanse),
* Minimum 5-letniego doświadczenia w dziale księgowości,
* Dobrej znajomości przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych,
* Doświadczenia przy sporządzaniu CIT, VAT,
* Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
* Bardzo dobrej znajomości MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel,
* Umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności, odpowiedzialności,
* Znajomości obsługi Impuls BPSC (mile widziane).

Oferujemy

* Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w intensywnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia oraz pakiet motywacyjny,
* Ciekawą, pełną wyzwań pracę z dużymi możliwościami rozwoju i zdobywania nowych obszarów wiedzy zawodowej.