Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku ASYSTENTKA ADMINISTRACYJNA DO DZIAŁU SPRZEDAŻY

Warszawa

, ADMINISTRATIVE ASSISTANT IN SALES DEPARTMENT

ASYSTENTKA ADMINISTRACYJNA DO DZIAŁU SPRZEDAŻY
Warszawa

Opis stanowiska

Nadzór nad dokumentami, opracowywanie treści pism
Wsparcie administracyjne działu Sprzedaży
Organizacja, skanowanie i archiwizacja dokumentacji
Administracja, utrzymanie i aktualizacja baz danych
Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności planowania i ustalania priorytetów
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

People Development Programme (PDP) - indywidualny plan rozwoju w zakresie jednej wybranej ścieżki: Ekspert wybranej technologii, Quality Assurance, Management - Zarządzanie Projektami lub/i Zarządzanie Zespołem
Indywidualne podejście do Pracownika
Długofalowa współpraca i stabilne zatrudnienie
Bardzo dobra atmosfera w miejscu pracy
Współpraca z doświadczonymi specjalistami i ekspertami
Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
Elastyczne godziny pracy
Kurs języka angielskiego w siedzibie firmy
Eventy integracyjne
Świetne warunki pracy w nowoczesnych biurach
Benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna