Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Mikołów
    (43-190)

Praca na stanowisku WIZUALIZATOR CAD / GRAFIK

Mikołów

, KIZO Design

WIZUALIZATOR CAD / GRAFIK
Mikołów

Opis stanowiska

KIZO Sp. z o.o. firma usługowo-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku,
poszukuje kreatywnej osoby do dynamicznie rozwijającego się działu KIZO DESIGN
na stanowisko:

Miejsce pracy: Zdalne / Mikołów (k/Katowic)

Projektujemy i produkujemy artykuły dekoracyjne do wnętrz i ogrodów. Na podstawie modeli bryłowych (CAD) należy wykonać ich wizualizacje w docelowym miejscu użytkowania.

Opis stanowiska:

- wykonywanie foto-realistycznych, komputerowych wizualizacji
- wykonywanie wizualizacji będących połączeniem fotografii wnętrz (stock) z odpowiednio ustawionym i oświetlonym modelem 3D CAD

Wymagania

- Kreatywność, twórczość, dbałość o szczegóły, pczucie stylu i estetyki;
- Dobra organizacja własnej pracy, terminowość realizowanych projektów;
- Udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych – portfolio.
- Znajomość programów do obróbki graficznej
- Znajomość programów do tworzenia wizualizacji 3D

Dodatkowe atuty:

- Aranżowanie i wykonywanie sesji zdjęciowych produktów we wnętrzach i ogrodach
- Obróbka graficzna powyższych zdjęć
- Własny sprzęt fotograficzny
- Wykonywanie zdjęć produktów typu 360 stopni
- Umiejętność kręcenia krótkich filmów i ich obróbka,

Oferujemy

- Możliwość pracy zdalnej lub w siedzibie firmy
- Pracę na podstawie umowy o dzieło / zlecenie
- Pracę w młodym i kreatywnym zespole