Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim

Wrocław

, OpsTalent

Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim
Wrocław

Opis stanowiska

OpsTalent to dynamiczna firma działająca w obszarze BPO, której ambicją jest zapewnić najlepsze w swojej klasie, skuteczne i efektywne usługi biznesowe. W OpsTalent wierzymy, że praca i zaangażowanie, jak również kreatywność i dzielenie się pomysłami jest sposobem na osiągnięcie celów, zarówno jednostki, jak i organizacji. Siłą i motorem napędowym naszej firmy są nasi ludzie. Pracujemy w młodym, ambitnym, otwartym, międzynarodowym zespole. Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

/miejsce pracy- Wrocław/

Zakres obowiązków:
•Oferowanie poszerzonej oferty obecnym użytkownikom serwisu
•Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
•Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2)
•Mile widziani kandydaci, którzy co najmniej kilka miesięcy mieszkali w UK lub w innym kraju anglojęzycznym
•Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub w telesprzedaży-warunek konieczny
•Zaangażowanie i entuzjazm oraz pozytywne nastawienie do klientów
•Komunikatywność, punktualność i odpowiedzialność

Oferujemy

•Możliwość awansu i dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
Wynagrodzenie podstawowe plus prowizję
•Niepowtarzalną atmosferę i oryginalne miejsce pracy, które nie jest standardowym open space`m!
•Rozbudowany pakiet szkoleń
•Codziennie świeże owoce i przekąski
•Możliwość współpracy przy innych projektach zagranicznych

Jeżeli szukasz wyzwań zawodowych, szans rozwoju i awansu- Dołącz do nas! Wyślij CV przez portal.

W aplikacji proszę o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."