Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Stalowa Wola
    (37-450)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży sieci Plus i Cyfrowy Polsat

Stalowa Wola

, Dystrybutor.net

Specjalista ds. Sprzedaży sieci Plus i Cyfrowy Polsat

Opis stanowiska

- Profesjonalna obsługa klientów
- Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
- Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Wymagania

- Zaangażowanie
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- Wykształcenie minimum średnie
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy

- Możliwośc rozwoju osobistego
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej
- Motywacyjny system wynagradzania