Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik handlowo-biurowy

Gdańsk

, P.H.U.

Pracownik handlowo-biurowy
Gdańsk

Opis stanowiska

kompleksowa obsługa biura
sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych przez przełożonych zadań
samodzielna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
odbieranie telefonów i przeprowadzanie rozmów telefonicznych lub kierowanie ich do odpowiednich osób w firmie
dbanie o dobre relacje z klientami i współpracownikami
obsługiwanie urządzeń biurowych tj. komputer, drukarka, kserokopiarka
nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych
odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej
współdziałanie w tworzeniu wizerunku firmy

Wymagania

sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
komunikatywność i pozytywne nastawienie
zaangażowanie i odpowiedzialność
umiejętność szybkiego uczenia się
wysoka kultura osobista
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
motywacja do pracy i dobra jej organizacja
mile widziane doświadczenie w branży handlowej

Oferujemy

umowę o pracę na cały etat
zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
niezbędne narzędzia do pracy
ciekawą pracę w ambitnym zespole