Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Dębowa Góra
    (11-015)

Praca na stanowisku Specjalista/Samodzielny instalator klimatyzacji

Dębowa Góra

, SMSKLIMA Sp. z o.o.

Specjalista/Samodzielny instalator klimatyzacji
Dębowa Góra

Opis stanowiska

Samodzielny montaż, instalacja klimatyzacji.
Obsługa klientów, serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych. Czytanie i tworzenie dokumentacji branżowej.

Wymagania

• doświadczenia w branży budowlanej minimum 1 rok,
• doświadczenia w branży HVAC (klimatyzacja) minimum 1 rok,
• praktycznej znajomości urządzeń klimatyzacyjnych,
• umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
• znajomości obsługi komputera (MS Office),
• dokładności i sumienności przy realizacji zadań oraz odpowiedzialności za wykonywane obowiązki i powierzone mienie.
DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:
• umiejętność czytania branżowej dokumentacji projektowej,
• znajomość podstawowych zagadnień automatyki HVAC,
• uprawnienia branżowe – w szczególności certyfikat FGAZ/UDT,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• służbowy samochód, telefon, komputer
• pracę w młodym, dynamiczny zespole na samodzielnym stanowisku,
• możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia przy referencyjnych projektach branżowych.