Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku elektromechanik - pracownik działu pomp

Dąbrowa Górnicza

, Partner Serwis Sp. z o.o.

elektromechanik - pracownik działu pomp

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i do swojego oddziału w Dąbrowie Górniczej poszukuje osoby na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK - PRACOWNIK DZIAŁU POMP

OBOWIĄZKI:

 usuwanie usterek i awarii oraz naprawy bieżące maszyn i urządzeń,
 bieżąca ocena stanu technicznego naprawianych i remontowanych urządzeń,
 udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,
 przekazywanie informacji o zauważonych nieprawidłowościach i zaistniałych problemach,

Wymagania

 wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - ELEKTROMECHANIK,
 praktyczna znajomość budowy pomp, wentylatorów, maszyn itp.,
 znajomość instalacji elektrycznych, podstaw automatyki i pneumatyki oraz posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,
 umiejętność czytania rys. techn., schematów złożeniowych, elektrycznych urządzeń, maszyn,
 minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
 uprawnienia: SEP do 1 kV, E2, na obsługę urządzeń transportu bliskiego kat. IS, wózka widłowego,
 dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach,
 zaangażowanie, dynamiczna osobowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
 podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
 czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

 stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
 zatrudnienie na umowę o pracę,
 jednozmianowy system pracy,
 atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne,
 dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

Aplikacje przyjmujemy do wyczerpania oferty.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem
„ELEKTROMECHANIK – PRACOWNIK DZIAŁU POMP – DĄBROWA G.” przez portal.