Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Główny Specjalista ds. Księgowych z Językiem Niemieckim (AP)

Dąbrowa Górnicza

, Smart-HR

Główny Specjalista ds. Księgowych z Językiem Niemieckim (AP)

Opis stanowiska

Bieżące monitorowanie przebiegu procesu AP wykonywanego przez podwykonawcę na podstawie ustalonych wskaźników,
Uczestnictwo w regularnych telekonferencjach/spotkaniach klientami w zakresie procesu AP,
Monitorowanie KPI’s i uzgadnianie planu ich utrzymania oraz poprawy,
Koordynacja procesu przygotowywania odpowiedzi na zapytania ze strony klientów
Proponowanie nowych rozwiązań w celu usprawnienia procesów AP,
Przygotowywanie raportów dla Zarządu,
Uczestnictwo w projektach ciągłego doskonalenia procesów (metodologia six sigma) oraz zapewnienie stabilności procesu.

Wymagania

3-letniego doświadczenia w księgowości,
Dobrej znajomości zagadnień księgowości zobowiązań i należności,
Znajomość systemu operacyjnego SAP,
Biegłej znajomości języka angielskiego oraz języka niemieckiego na poziomie C1 (warunek konieczny)
Bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel)
Wykształcenia co najmniej średniego z zakresu ekonomii, rachunkowości lub finansów,
Doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnym, doświadczenie liderskie będzie dodatkowym atutem,
Umiejętności analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i komunikacji interpersonalnej.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej dziedzinie,
Szkolenia profesjonalne oraz szkolenia językowe, dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych,
Bogaty pakiet socjalny,
Dofinansowanie do posiłków,
Pracę w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu.