Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z j. niemieckim - praca zdalna -

Warszawa

, ABC Work

Pracownik biurowy z j. niemieckim - praca zdalna -
Warszawa

Opis stanowiska

ABC Work to firma, która z sukcesem działa na rynku związanym z rekrutacją. Nasz zespół tworzą młode, pełne pozytywnej energii osoby, mające pełną świadomość biznesową oraz realizujące projekty rekrutacyjne w oparciu o znajomość rynku pracy.

Wymagania

Nie masz doświadczenia - to żaden problem!

Jesteś osobą kreatywną?
Każdego dnia szukasz nowych możliwości, masz otwartą głowę i lubisz pracować w zespole przerzucającym się pomysłami?
Chcesz się rozwijać?
Szybko i efektywnie radzisz sobie z nowymi sytuacjami?
Z łatwością obsługujesz komputer?
Pozytywnie podchodzisz do powierzonych zadań?
Chcesz pomagać ludziom w znajdowaniu pracy za granicą?

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś TAK... To dział HR w ABC Work jest właśnie dla Ciebie

Oferujemy

- Możliwość pracy zdalnej, możesz pracować nie wychodząc z domu!
- Elastyczny grafik pracy
- Możliwość zdobycia wiedzy z różnych obszarów HR tj. rekrutacja, Employer Branding
- Uczestnictwo w szkoleniach, dzięki którym nabędziesz nowe umiejętności!
- Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania w życie własnych pomysłów
- Pracę w młodym, energicznym i pełnym pozytywnej energii zespole
- Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego

W liście motywacyjnym prosimy o odpowiedź na następujące pytania:
1. Jak wyobrażasz sobie swoje obowiązki w agencji pracy?
2. Nad czym chciałbyś pracować?
3. Jakie działania marketingowe byś podjął żeby pozyskać kandydatów do pracy za granicą