Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Katowice

, PEHAMET

Przedstawiciel handlowy
Katowice

Opis stanowiska

Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców oraz obsługa bieżących klientów
Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników pracy
Prowadzenie negocjacji handlowych
Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku związanym z branżą metali
Znajomość technik sprzedaży B2B
Umiejętność pracy w zespole jak również organizacji pracy własnej
Prawo jazdy kat. B
Znajomość środowiska komputerowego MS Office
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Atrakcyjne, wielopoziomowe wynagrodzenie
Dowolną formę zatrudnienia
Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
Przyjazną atmosferę pracy oraz pomoc na wszystkich etapach wdrożenia
Rozwój w środowisku zawodowym o wysokiej elastyczności i szybkości w podejmowaniu decyzji.