Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku ASYSTENTKA MARKETINGU

Konin

, JB Grupa

ASYSTENTKA MARKETINGU
Konin

Opis stanowiska

Wspieranie marketingu w bieżących realizacjach
Administracja stron Internetowych
Wspieranie działań Social Media
Bieżące wsparcie administracyjno-organizacyjne biura
Zapewnienie prawidłowego i sprawnego obiegu dokumentów i informacji
Sporządzanie pism, prowadzenie korespondencji
Kontakt z kontrahentami i klientami
Organizacja i obsługa spotkań biznesowych

Wymagania

Umiejętność pracy w zespole
Doskonała organizacja pracy własnej, w tym pracy z dokumentami
Dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word, Outlook)
Wysoka kultura osobista, komunikatywność
Doświadczenie w dziale marketingu będzie dodatkowym atutem
Umiejętność ustalania priorytetów - zdolność do pracy nad kilkoma projektami równolegle

Oferujemy

Pracę w renomowanej firmie z 5-cio letnim stażem
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Profesjonalne szkolenie
Niezbędne narzędzia do pracy
Pracę stacjonarną ze stałymi godzinami pracy
Ciekawe realizacje