Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent/tka ds. księgowości w Pionie Finansów i Administracji

Warszawa

, FUNDACJA AKTYWIZACJA

Asystent/tka ds. księgowości w Pionie Finansów i Administracji
Warszawa

Opis stanowiska

weryfikacja formalno-rachunkowa i projektowa dokumentów finansowych
opisywanie dokumentów finansowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
obsługa systemów do raportowania wewnętrznego i zewnętrznego
obsługa systemu homebankingu
dbanie o właściwy obieg dokumentów finansowych i administracyjnych oraz ich archiwizacja
obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przygotowywanie dokumentów do wysyłki
wsparcie bieżącej administracji Pionu Finansów i Administracji

Wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

minimum półroczne doświadczenie w pracy w dziale finansów, księgowości itp.
sumienność, dokładność i systematyczność w pracy
dobra znajomość programu Excel
bardzo dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
zdolność do pracy wielozadaniowej, pod presją nieprzekraczalnych terminów
chęć poszerzania wiedzy w dziedzinie rozliczeń projektów
DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:

doświadczenie w rozliczaniu projektów lub rachunkowości
wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
ukończone kursy związane z realizacja projektów lub księgowością
znajomość systemów księgowych i SL2014

Oferujemy

współpracę z doświadczonym zespołem
umowę o pracę na pełen etat
możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych